Tiny Slider 2 (1.1.0-rc4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Nothing
hy: Ոչինչ
