Tiny Slider 2 (1.1.0-rc4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Top
is: Toppur

en: Mode
is: Hamur

en: Items
is: Hlutir

en: About
is: Um
