Tiny Slider 2 (1.1.0-rc4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
