Tiny Slider 2 (1.1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Gallery
uk: Галерея

en: Mode
uk: Режим

en: Items
uk: Елементи

en: Loop
uk: Цикл

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Carousel
uk: Карусель

en: Installed
uk: Встановлено

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: About
uk: Про модуль

en: Speed
uk: Швидкість

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: media
uk: медіа

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: Configure Responsive Image Styles
uk: Налаштувати адаптивні стилі зображень

en: Arrow Keys
uk: Клавіши стрілок
