Tiny Slider 2 (1.1.0-rc4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: File
ur: فائل

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Items
ur: سرخیاں

en: Navigation
ur: نیویگیشن
