Tiny Slider 2 (1.1.0-rc5) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Mode
be: Лад

en: Items
be: Элементы

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
