Tiny Slider 2 (1.1.0-rc5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Mode
bg: Режим

en: Items
bg: Новини

en: Navigation
bg: Навигация

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
