Tiny Slider 2 (1.1.0-rc5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Bottom
gu: નીચે

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
