TinyMCE (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: TinyMCE settings
fr: Paramètres TinyMCE

en: The most popular WYSIWYG editor for advanced content editing.
fr: L'éditeur WYSIWYG le plus populaire pour l'édition avancée de contenu.

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Editor settings
fr: Paramètres de l'éditeur

en: Upload files
fr: Transférer des fichiers
