TinyMCE (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: TinyMCE settings
pt: Configurações do TinyMCE

en: The most popular WYSIWYG editor for advanced content editing.
pt: O editor WYSIWYG mais popular para edição avançada de conteúdo.

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Upload files
pt: Carregar arquivos
