TinyMCE (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: TinyMCE settings
sk: Nastvenia TinyMCE

en: The most popular WYSIWYG editor for advanced content editing.
sk: Najpopulárnejší WYSIWYG editor pre komfortné editovanie obsahu.

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
