TinyMCE (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: TinyMCE settings
tr: TinyMCE ayarları

en: The most popular WYSIWYG editor for advanced content editing.
tr: Gelişmiş içerik düzenlemesi için en yaygın görsel editör

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Editor settings
tr: Editör ayarları
