Tipsy (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: North
ro: Nord

en: East
ro: Est

en: South
ro: Sud

en: West
ro: Vest

en: Options
ro: Opţiuni

en: Source
ro: Sursă
