Tipsy (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Focus
ru: Фокус

en: North
ru: Северный

en: East
ru: Восточный

en: South
ru: Южный

en: West
ru: Западный

en: Options
ru: Настройки

en: Source
ru: Источник

en: Selector
ru: Селектор

en: Selectors
ru: Селекторы

en: Add one more
ru: Добавить ещё
