Tipsy (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Focus
lv: Fokuss

en: North
lv: Ziemeļi

en: East
lv: Austrumi

en: South
lv: Dienvidi

en: West
lv: Rietumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Source
lv: Avots

en: Selector
lv: Selektors
