Tipsy (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Focus
no: Fokus

en: North
no: Nordlig

en: East
no: Østlig

en: South
no: Sørlig

en: West
no: Vestlig

en: Options
no: Valg

en: Source
no: Kilde

en: Selector
no: Velger
