Title Field for Manage Display (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Tag
fr: Étiquette

en: Custom
fr: Personnalisé

en: About
fr: À propos

en: Linked
fr: Lié
