Title Field for Manage Display (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Tag
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado

en: Classes
es: Clases

en: About
es: Acerca de
