TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Received
et: Makstud

en: Reports
et: Raportid

en: Contact email address.
et: Kontakti meiliaadress.

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud
