TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Received
pt: Recebido

en: Reports
pt: Relatórios

en: Contact email address.
pt: Endereço de e-mail de contato.

en: Not enabled
pt: Inativo

en: Organization name
pt: Nome da organização

en: Received on
pt: Recebido em

en: Total failure
pt: Falha total

en: Total failures across all policies in this report.
pt: Total de falhas em todas as políticas neste relatório.

en: Preserve forever
pt: Preservar para sempre

en: If specified, this email address will be alerted when failure reports are received.
pt: Se especificado, este endereço de e-mail será alertado quando os relatórios de falha forem recebidos.
