TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Reports
sr: Извештаји
