TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Reports
te: నివేదికలు
