TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Reports
ar: التقارير

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل
