TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Reports
bn: রিপোর্ট

en: Not enabled
bn: অকার্যকর
