TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Reports
cy: Adroddiadau

en: Not enabled
cy: Heb ei alluogi
