TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Received
de: Erhalten

en: Reports
de: Berichte

en: Contact email address.
de: Kontakt E-Mail-Adresse.

en: Not enabled
de: Nicht aktiviert

en: Organization name
de: Name der Organisation

en: Report ID
de: Bericht ID
