TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Reports
fil: Mga ulat
