TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી
