TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Reports
he: דוחות

en: Contact email address.
he: דוא"ל איש קשר

en: Not enabled
he: לא מאופשר
