TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Reports
jv: Laporan

en: Not enabled
jv: Ora bisa
