TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Enabled
os: Иу у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
