TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Received
pt: Recebido

en: Reports
pt: Relatórios

en: Contact email address.
pt: Endereço de email do contato.

en: Not enabled
pt: Desativado
