TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Email address
sl: E-naslov

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Reports
sl: Poročila

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno
