TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Reports
sq: Raportet

en: Not enabled
sq: Çaktivizuar
