TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Received
el: Λήφθηκε

en: Reports
el: Αναφορές

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο
