TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Reports
eo: Raportoj

en: Not enabled
eo: Malŝaltita
