TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Received
fa: دریافت شده

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Contact email address.
fa: نشانی پست الکترونیکی تماس.

en: Not enabled
fa: غیرفعال
