TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Received
fi: Vastaanotettu

en: Reports
fi: Raportit

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Report ID
fi: Raportin ID
