TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Reports
gl: Informes

en: Not enabled
gl: Desactivado
