TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Reports
hr: Izvješća

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno
