TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Received
it: Ricevuto

en: Reports
it: Resoconti

en: Not enabled
it: Non abilitato

en: Organization name
it: Nome organizzazione
