TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Email address
kk: Email адресі

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Reports
kk: Есептер

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ
