TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە
