TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Received
lt: Gauta

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Not enabled
lt: Neįjungta
