TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Received
lv: Saņemts

en: Reports
lv: Atskaites

en: Not enabled
lv: Nav iespējots
