TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Reports
mr: अहवाल
