TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
