TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Received
uk: Отримано

en: Reports
uk: Звіти

en: Contact email address.
uk: Контактна адреса електронної пошти.

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Organization name
uk: Назва організації
