TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Not enabled
ur: غیر فعال
