TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
